Аполеон (feldherrnhalle) wrote,
Аполеон
feldherrnhalle

Додаткове бронювання на БМП противника


БМП-1 11 мсп.

Поки що є творча пауза (хоча написав декілька великих матеріалів, тепер повинен почекати), тому от всяку фігню кидатиму.
З появою великої кількості ББМ в противника та їх широким застосуванням (зимова кампанія) в екіпажів БМП, БТР, МТ-ЛБ та навіть танків, виникла потреба захистити своє життя додатковою броньою на свої машини. Нище вам буде представлено декілька фотографій БМП сепаратистів з додатковою броньою. Намагався вибрати ті, котрі склали на мене враження (позитивне, в основному). Ті, де екіпаж грамотно підійшов до захисту своєї машини, а не просто наварив якісь куски металу (доволі часто і такі попадаються). Фаворитом особисто для мене став 11 мсп як приклад того, як потрібно встановлювати захист на БМП. Наскільки ефективний такий захист (решітки, ДЗ і т.п.)? Особисто я вважаю, що практично нульовий. Бувають випадки коли рятує життя, але раз на раз не попадають, як то кажуть.
БМП-1 11 мсп.

Було кумедно спостерігати, як у свій час противник насміхався над решітками в БМП ЗСУ, а з часом сам почав їх встановлювати на свою бронетехніку. Лідирує в цьому плані 1 мсбр. В Дубового є безліч фото з БМП даної бригади, де прекрасно видно, наскільки жахливо особовий склад 1 мсб (якщо пам'ять не зраджує) поставився до захисту своїх БМП. Я, в свою чергу, покажу вам декілька фото БМП, котрі більш-менш натякають на те, що екіпаж постарався (говорю лише про БМП-1 :D)


БМП 1 мсбр.

І в додаток, БМП 4 мсбр.

Tags: Противник
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic
  • 2 comments