Аполеон (feldherrnhalle) wrote,
Аполеон
feldherrnhalle

Україна своїх не кидає...Ніколи про таке не писав, але все буває вперше. Під час зимової кампанії, коли судно вже йшло на дно, командування сектору "С" кинуло в Дебальцево зведений загін з 3 та 8 опСпН. Про 3-й полк і піде мова. Виконувати поставлені задача поїхала рота 1 загону. Мав їхати 3-й загін, але даний загін вважається найгіршим в полку, це до слова, і вони довго тягнули час аби не їхати і поїхав 1-й (Іловайський полон та інші казуси). Так ось, 16.02.15 бійці потрапили в засідку, де спочатку перестрілювали з союзною групою з 8 полку, а потім вже з противником. В ході бою було багато поранених та загиблих. Бійці тікали та залишили своїх поранених там. Йдуть всі разом та повертаються всі разом, не так має бути у розвідників? Якщо труп можна залишити, то поранених... Потрапив тоді у полон Сергій Глондар, зКГР, та Коріньков Олександр. Одного полоненого, котрий лежав на морозі декілька днів, росіяни віддали просто так. Бійці ампутували руки та ноги. Вручили орден. Він якраз йому потрібен.
І от на календарі 03.04.17, а Глондар та Коріньков все ще в полоні. Скоро буде 800 днів, як вони знаходяться в полоні. Крайній раз спецназівці потрапили в об'єктив, коли Савченко їздила до полонених в ДНР, де зустрілася з ними. Вона опублікувала список полонених на ФБ, де вони якраз і засвітилися.

Список.

Я чому про це пишу. Річ в тім, що дані полонені не проходять по жодних списках. Їх офіційно там нема. А це означає, що вони можуть там просидіти ще стільки ж днів. Глондару, як офіцеру, пропонували перейти на сторону ворога. Присязі не зрадив. Фізично не знущаються, але морально давлять. Скільки мужику ще зможуть протриматися в чотирьох стінах? СБУ ними не буде займатися, їх нема.

Деякий час в Кропивницькому були такі плакати. І їх вже нема.

Парадокс полягає в тому, що даних спецназівців хотіли обміняти на полонених бійців 3 ОБрСпН РФ. Але хтось підняв інформаційний шум про Савченко і переговори зірвалися. Хто ж підняв?

Глондар в полоні.


Світлина з в/ч.Діти зКГР.
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic
  • 6 comments