Аполеон (feldherrnhalle) wrote,
Аполеон
feldherrnhalle

Навчання українських Су-25Виникло бажання поділитися доволі рідкісними фотографіями. На них чітко видно, як українські Су-25 виконують бомбометання. Крайній раз такі навчання відбувалися в 2013 році. І ось, в червні 2016 року, миколаївські штурмовики знову повернулися до цієї практики. Слід зазначити, що окрім Су-25 бомбометання виконували і Су-24. Так, з травня по червень 2016 року на аеродромі Луцьк відбувався льотно-методичний збір бомбардувальної авіації, під час якого здійснювалось практичне застосування озброєнь, зокрема НАР, КМГУ, бомб різного калібру, на полігоні «Повурськ» в різний час доби (згідно інформації сайту MilitaryAviation.in.UA).Під час бойових дій в Луганській та Донецькій областях наші Су-25 знищували цілі як за допомогою НАРів так і ФАБів. Так, в боях за Красний Лиман та Ямпіль, штурмовики виконували бомбометання по противнику. Достеменно відомо, що Су-24М за допомогою ФАБів розбомбив колію в місті Суходольськ. Також 10 липня 2014 року пара українських Су-25 нанесла авіаудар по 71 шахті в Ровеньках куди, наскільки мені відомо, полетіли 500 кг бомби (там знаходився табір НЗФ). Але після того, як наш штурмовик випадково розбомбив житловий будинок в Сніжному (15.07.14) українські пілоти практично перестали використовувати авіабомби і обмежувалися лише НАРами. Крайній раз, коли Су-25 проводили бомбардування, було 21.07.14 під час звільнення Торецька.


Безумовно, для знищення бронегруп противника на марші краще підходять НАРи (жодна колона бойовиків влітку 14-го не була знищена нашою авіацією), а для знищення баз противника - авіабомби. Після літньої кампанії були враховані помилки та наші авіатори повернулися до практики бомбометання. Варто також зазначити, що початку серпня 2016 року в рамках проведення командно-штабного навчання «Небесний щит-2016» екіпажі на літаках Міг-29 та Су-24 здійснили навчальну імітаційну посадку на авіаційній ділянці автотраси. Слід зазначити, що подібні навчання не проводились з середини 90-их років.

Український Су-25 під час навчань в червні 16-го. Зверніть уваги на ФАБ-500.

Необхідно також відзначити, що в цьому році (2016) вперше здійснювалась підготовка випускного курсу льотного факультету ХНУПС на бойових літаках Су-25 та МіГ-29. Під час навчань МіГ-29 також наносили удари по наземним цілям (літом 14-го МіГ-29 також залучалися до цих робіт. В результаті було втрачено два МіГ-29). Переходимо, власне, і до фотографій бомбометання.

Український штурмовик скидує 1 тонну чугунію (4 250 кг авіабомби).Червневе бомбометання.

В якості ексклюзивного бонусу. Відскановані миколаївські газети. Думаю для любителів авіації буде цікаво.
Навчання української авіації (і не тільки) в 2006 році."Кузя" та "Антонов".

Будемо мати надію, що українська штурмова авіація, як і СпН, в майбутньому себе зможе реабілітувати. Адже літом 14-го через кордон проходило безліч колон з бронетехнікою, боєприпасами та ГСМ, але з нашої сторони жодних дій не було: ні засідок нашого СпН на бронегрупи, ні нанесення авіаційних ударів по ним.
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic
  • 4 comments