Аполеон (feldherrnhalle) wrote,
Аполеон
feldherrnhalle

Українська морська піхота в ГрузіїДекілька слів про навчання наших морських піхотинців в Грузії з членами НАТО. Мова піде про навчання Agile Spirit – 2016. Хоча на фото і нагорода наших морських піхотинців з навчань Platinum Lion 2016. Країни учасниці: Грузія, США, Болгарія, Румунія, Латвія та Україна. Зі сторони США була рота з корпусу морської піхоти та одна рота десантників. Зі сторони Грузії - 42-й батальйон та якийсь СпН (цілком можливо, що це були їхні сили спеціальних операцій). Зі сторони Болгарії були також два офіцерські загони СпН та піхота. Румунію та Латвію представляла піхота (можливо і були ССО). Україна відрядила 26 морських піхотинців з 701 батальйону.


Багатонаціональні навчання Agile Spirit-2016 проходили в два етапи – командно-штабні та польові навчання. Польові навчання проходили на полігоні Орфоло, а командно-штабні — недалеко від Тбілісі, на полігоні Вазіані. Грубо кажучи, навчання виглядали наступним чином: кожна сторона показує як вона буде діяти в тій чи іншій ситуації, а потім йде обговорення та відпрацювання цього. Найбільшу зацікавленість та приємне здивування викликали в країн членів альянсу наша морська піхота. Найбільшу увагу на нас звертали американці, котрі були відверто шоковані тим, як наші працюють в густо засадженій місцевості та розставляють розтяжки.


Наші показали і прекрасні показники по стрільбі. Не зважаючи на те, що доводилося також працювати із американською М4, бійцям таки вдалося опанувати її та показати хороші результати. Чорні берети вразили всі цілі з РПГ-7. Таких показників не було ні в кого. В цілому це був позитивний та потрібний досвід. На даних навчаннях наші армійці зайняли перше місце серед інших країн. Аналогічно показавши прекрасні результати під час навчань в тій же Грузії, котрі отримали назву Platinum Lion 2016, морські піхотинці вибороли першість.


Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic
  • 5 comments