Обитель цивилизатора

Всё на свете миф


Previous Entry Share Next Entry
Противоповітряна оборона в Донецьку
feldherrnhalle

ЗРПК в Ростові.

Хоч назва матеріалу і звучить доволі серйозно, тут я вирішив показати всього лиш декілька прикладів того, наскільки захищений Донецьк. Такий собі приклад ліквідації безграмотності. Інформація вже неактуальна, але для історії знадобиться. Цими даними поділився зі мною місцевий житель міста Донецьк. Жодних фото він не зробив аби підтвердити свої слова, тому вірити тобі чи ні, читачу, вирішуй самотужки.
Отже, перш ніж ми перейдемо до ЗРК, покажу вам місце розташування чотирьох комплексів РЕБ "Шиповик" в місті Донецьк.


Місце дислокації росіян.

1) великі жовті точки - розташування комплексів;
2) дрібні жовті точки в два ряди - шикування бійців;
3) червоний колір - периметр по котрому стояла охорона;
4) сині точки - БП.
Приблизна кількість особового складу склала 80-100 бійців. Жили вони в гуртожитках ДонНУ.


Далі в грудні 2015 року була зафіксована стоянка ЗРПК "Панцирь С1".

Фотографія ЗРПК зроблені в Ростові.

Грім в ясному небі. Періодично в інтернеті з'являються фотографії ракет від ЗРК "Тор". То в Донецьку, то в Луганську, то біля Горлівки з Макіївкою. В мережі також появилося відео на котрому невідомий об'єкт летить вгору і після чого відбувається вибух.

Пуск "Тору".

По моїй інформації, даний ЗРК комплекс деякий час знаходився в р-ні гвардійського терикону в місті Донецьк. Звідти також періодично стріляли "Гради".

Орієнтовне розташування ЗРК. "Тор" сфотографований в Краснодоні взимку 15-го.Місце звідки було зняте відео чітко "б'ється" з моєю інформацією.

Столицю республіки, окрім таких комплексів, котрими керують кадрофі російські офіцери та солдати, прикриває і ЗРК "Оса-АКМ". По моїй інформації, ще літом 14-го в так звані піонертабори набирали операторів на даний комплекс. Насправді навчитися на ньому не складає жодних труднощів. Далі буде.

"Оса" в Донецьку.

  • 1
А скільки часу потрібно,щоб навчитись працювати на Осі? Бо Ви так написали: "Насправді навчитися на ньому не складає жодних труднощів", що аж цікаво стало.

Мій друг за 6 днів вже міг наводити на ціль.

Из Славянска Стрелков уже с "Осами" выходил.
На первом фото, получается что ЗРК и блокпосты расположены между и рядом с студобщагами, это не соответствует реальности. Когда это было?

Якими "Осами"? Ти упоровся?

(Deleted comment)
Ти блять даун чи хто? То ти щось пишеш про вихід зі Славіка і що вони там були (насправді то були ЗРК "Стрела-10" і були вони не в Славіку, але тобі похуй, ти засрана манька. Лиш би пизданути і радіти цьому), а тут ти вже кидаєш цитати зі статті. Даун?

  • 1
?

Log in

No account? Create an account